Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


O nás

Firma Iberis, s.r.o. byla založena v roce 1995 v Brně. Na začátku podnikání se firma věnovala především maloobchodu. Ve vlastní prodejně prezentovala a prodávala doplňky do domácnosti značek jako Guzzini, Alessi, dále ručně vyráběné interiérové doplňky ze skla např. od Lhotský, atd.

V důsledku rozvoje firmy a nárůstu sortimentu se firma přestěhovala do větších prostor, kde prezentovala další designové značky.

V roce 2002 získala firma výhradní zastoupení německé značky Koziol pro ČR a SR a začala se věnovat z velké části velkoobchodu a provozování vlastního e-shopu.

V současné době dodává firma Iberis zboží Koziol do prodejen po celé ČR a SR. Každoročně se účastní nejrůznějších veletrhů, přispívá do designových časopisů a časopisů o bydlení. Několikrát jste také měli možnost vidět výrobky Koziol v televizi např. v pořadu Dobré ráno s ČT nebo Jak se staví sen.

V roce 2017 získala firma Iberis výhradní zastoupení holandské firmy Handed By, která vyrábí ručně pletené koše, tašky a designové doplňky do domácnosti s použitím materiálů, které zanechávají nejmenší možnou stopu na životním prostředí, jako např. recyklovaný plast a bambus. Produkty jsou vyráběny ručně a jsou vysoké kvality. Firma má také silnou sociální odpovědnost vůči svým zaměstnancům a garantuje, že každý produkt je vyroben eticky. Žádná velkovýroba v továrnách, ale menší projekty s dlouholetou osobní spoluprácí. 100 % bez dětské dětské práce.